Особливі умови

Шановні гості!
Ми вдячні, що Ви зупинили свій вибір на нашому готелі.

Через затяжну надзвичайну ситуацію, пов’язану з глобальною пандемією Covid-19, з введенням обмежувальних заходів, які фактично вплинули на плани мандрівників з усього світу, і на весь туристичний ринок, наші гості змушені анулювати свої бронювання. Ми гарантуємо, що виконаємо свої зобов’язання і в якості альтернативи ануляції в цей складний період, пропонуємо скористатися особливими умовами.

У разі, якщо ви плануєте анулювати своє бронювання в період з 01.05.2020 по 31.08.2020, ваш тарифний план буде збережений при подальшому бронюванні:

  • безкоштовне підвищення категорії від «Економ» до «Стандарт», ​​і ви можете перенести своє бронювання на будь-яку дату до кінця 2020 року.
  • якщо Ви забронювали категорію «Стандарт» або вище, ми додатково пропонуємо знижку в розмірі 10% від заявленого в бронюванні тарифу, а також можливість перенести дати в період до 31 грудня 2020 року.
  • при ануляції бронювань по незворотньому тарифу, пропонуємо Вам Депозитний ваучер, який гарантує здійснення бронювання на ту ж суму, з можливістю перенесення на будь-яку дату в період до 31 грудня 2021 року.

Ми щиро сподіваємося, що разом ми здолаємо цей складний період.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном: +38 097 700 63 98,
так само, очікуємо Ваші запити і бронювання на нашу електронну пошту: info@magicdays.com.ua

Поділитися:

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.