MAGIC DAYS APARTMENTS

Місця поруч та визначні місця Чернігова

На півночі України лежить місто, яке сприймається радше як музей просто неба, ніж просто давнє місто Чернігів. Його початкова історія, як і більшості стародавніх міст, окута легендами, переказами, гіпотезами. Чернігів став дев’ятим у рейтингу найпривабливіших, пізнавальних і символічних міст України у рамках інтернет-проєкту «Місто України. Національний вибір».

Досвідчені мандрівники оцінять близькість готелю Magic Days Apartments до бізнес об’єктів, водночас зможуть насолодитися тихими районами, прогулятися історичними та культурними пам’ятками, відвідати безліч ресторанів.

Поблизу

Працює цілодобово, має каси попереднього продажу квитків на пасажирські поїзди, каси продажу квитків на приміські та регіональні поїзди, довідкове бюро, кімнати відпочинку та кімнату матері і дитини, перукарню, зал очікування.

Поруч із вокзалом знаходяться Привокзальна площа, зупинки громадського транспорту (тролейбуса, автобуса), автовокзал.

На автостанції працюють чотири каси, камера зберігання багажу, касовий зал, зал очікування. Надаються послуги замовлення квитків по телефону, бронювання квитків з інших міст. На території автостанстанції знаходиться зона міжрейсового відстою автобусів.

На даний час з автостанції щоденно відправляється 200 автобусів і  1100 пасажирів.

Відчуй велич древнього міста,
або що подивитись в Чернігові
Slider